Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 45 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 46 liter/ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Méretek: | 85 cm x 59,6 cm x 63,8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
