Leírás
Mosógép típusok: Elöltöltős, intelligens mosógép
Szín: fehér
Lőrés színe: fekete
háztartás mérete: közepes háztartás (3-4 fő)
zajszint: normál
Energiacímke adatok
Energiahatékonysági osztály: A
Mosás energiafogyasztása: 47 kWh / 100 ciklus
Töltési mennyiség: 8 kg
Program időtartama Eco: 3:38 óra
Vízfogyasztás: 48 liter
centrifugális hatékonysági osztály: B.
Centrifugálási ciklus hangereje: 76 dB(A)
Légköri zajkibocsátási osztály: B.
Műszaki adatok:
max. centrifugálási sebesség: 1400 fordulat/perc
Mosási időtartam (rövid program): 15 perc
Okosotthon:
Okosotthon: Alkalmazásvezérlés
Kényelem és biztonság:
funkciók: Tisztítóprogram, utántöltő funkció, állítható hőmérséklet, öntisztító funkció, állítható centrifugálási sebesség, késleltetett indítás
felszerelés: puha dob
Biztonsági eszközök: AquaStop, vízálló rendszer, gyerekzár
Működési módszer: Okosgyűrű
Kijelző: LED-es, érintőképernyős kijelző
Megmutat: Hőmérséklet, centrifugálási sebesség
A gyártó adatai: TurboWash, SteamCare, AquaStop, AllergyCare
Design és anyag:
tervezés: szabadon álló
Ajtóütköző: balra
Motor típusa: Inverter motor
Programok és opciók:
Mosási programok: Gyapjú, Öblítés/Centrifugálás/Vízleeresztés, Előmosás, Sötét ruhanemű/Farmer, Időmegtakarítás (opcionális), Standard programok, Sport/Outdoor/Műszál, Extra öblítés, Kézi mosás, Hideg mosás, Gyors programok, Vegyes anyagok, Öko program, Speciális programok, Allergia/Antibakteriális/Higiéniai, Gőzprogram
Méretek és súly:
Magasság: 85 cm
Szélesség: 59,5 cm
mélység: 47 cm
Súly: 63 kg
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 47 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 48 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 47,4 cm |
