Leírás
✔️ B termékosztály
✔️ Betöltési mód - elölről
✔️ Kapacitás – 7 kg
✔️ Centrifugálási sebesség - 1400 fordulat/perc
✔️Mélység - 49,5 cm
✔️B energiaosztály
✔️Gőzfunkciók - nincsenek
✔️Szín - fehér
MŰSZAKI ADATOK:
Midea márka
MF200W70B/E modell
Kapacitás 7 kilogramm
Maximális forgási sebesség 1400 ford/perc
Zajszint 76dB
Telepítési típus: Szabadon álló
Különleges jellemzők: BLDC motor, gőzölés, újratöltési funkció, automatikus tisztítás
Szín: Fehér
Standard ciklusok száma 14
Elöltöltős
Feszültség 220 volt
Bejárati ajtó tájolása
MÉRETEK:
- Mélység 49,5 cm
- Szélesség 59,5 cm
- Magasság 85 cm
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 52 kWh / ciklus |
| Vízfogyasztás | 45 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 52 cm |
