Leírás
Mosógép típusok: Elöltöltős, intelligens mosógép
Szín: fehér
Lőrés színe: fekete
háztartás mérete: nagy háztartás (5+ fő)
zajszint: normálű
Energiacímke adatok:
Energiahatékonysági osztály: A
Mosás energiafogyasztása: 51 kWh / 100 ciklus
Töltési mennyiség: 10 kg
Vízfogyasztás: 52 liter
centrifugális hatékonysági osztály: B.
Centrifugálási ciklus hangereje: 80 dB(A)
Légi zajkibocsátási osztály: C
Műszaki adatok:
max. centrifugálási sebesség: 1400 fordulat/perc
Mosási idő: 239 perc
Kapcsolat értéke: 1950 watt
Okosotthon:
Okosotthon: Wi-Fi
Kényelem és biztonság:
funkciók: Állítható hőmérséklet, automatikus töltetszabályozás, utántöltési funkció, indítási idő előválasztás, tisztítóprogram, állítható centrifugálási sebesség
felszerelés: puha dob
Biztonsági eszközök: Habzásgátló, egyensúlyhiány-szabályozás, AquaStop, vízvédő rendszer
Idő kiválasztása: 20 óra
Működési módszer: Egygombos programválasztás, érzékelős/érintéses kezelés
Kijelző: LED
Megmutat: Centrifugálási sebesség, hátralévő idő, hőmérséklet, program állapota
A gyártó specifikus jellemzői: AllergyCare, SteamCare, TurboWash, AquaStop, TouchControl
Design és anyag:
tervezés: szabadon álló
Ajtóütköző: balra
Motor típusa: Inverter motor
Programok és opciók:
Mosási programok száma: 14
Mosási programok: Gyapjú, Öblítés/Centrifugálás/Vízleeresztés, Előmosás, Sötét ruhák/Farmer, Időmegtakarítás (opcionális), Sport/Outdoor/Műszál, Standard programok, Extra öblítés, Hideg mosás, Vegyes anyagok, Gyors programok, Öko program, Speciális programok, Ágynemű, Allergia/Antibakteriális/Higiénia, Gőzprogram
Méretek és súly:
Magasság: 85 cm
Szélesség: 59,5 cm
mélység: 56,5 cm
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Energiafogyasztás | 51 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 52 liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 80 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 56,5 cm |
