Leírás
Mosógép típusa: homlokrakodó
Szín: fehér
Lőrés színe: fehér
háztartás mérete: közepes háztartás (3-4 fő)
Energiacímke adatok:
Mosás energiafogyasztása: 40 kWh / 100 ciklus
Töltési mennyiség: 7 kg
Program időtartama Eco: 3:28 óra
Vízfogyasztás: 45 liter
centrifugális hatékonysági osztály: B.
Centrifugálási ciklus hangereje: 72 dB(A)
Légi zajkibocsátási osztály: A
Műszaki adatok:
max. centrifugálási sebesség: 1400 fordulat/perc
Mosási idő: 208 perc
Kényelem és biztonság:
funkciók: Újratöltési funkció, befejezési idő előválasztása
Biztonsági eszközök
Gyerekzár, AquaStop
Idő kiválasztása: 24 óra
Működési módszer: Egygombos programválasztás
Kijelző: LED
Kijelző: Hátralévő idő
Design és anyag:
tervezés: szabadon álló, egymás melletti elhelyezésre alkalmas, oszlopra szerelhető, pult alá helyezhető
Ajtóütköző: balra
Motor típusa: kefe nélküli motor
Programok és opciók:
Mosási programok száma: 15
Mosási programok:
Pamut, Hideg mosás, Sötét ruhanemű/Farmer, Öblítés/Centrifugálás/Vízleeresztés, Centrifugálás, Eco program, Kíméletes mosás
Méretek és súly:
Magasság: 85 cm
Szélesség: 59,5 cm
mélység: 47,5 cm
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 52 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 46 liter/ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 56,5 cm |
