Leírás
Specifikáció
|
Technikai jellemzők |
|
|---|---|
|
Ruhatöltet (mosás): |
8 kg |
|
Termék típusa: |
Mosógép |
|
Betöltés típusa: |
Felültöltős |
|
Felépítés: |
Szabadonálló készülék |
|
Centrifuga zajszint: |
78 dB(A) |
|
Programok |
|
|---|---|
|
Programok száma: |
14 |
|
Gőzfunkció: |
Igen |
|
Kialakítás |
|
|---|---|
|
Töltöttségszenzor: |
Igen |
|
Különleges jellemzők: |
HealthGuard |
|
Habzásfigyelés: |
Igen |
|
Túlfolyás elleni védelem: |
AquaStop |
|
Inverter motor: |
Igen |
|
Kijelző/vezérlés |
|
|---|---|
|
Kijelző: |
LED |
|
Általános jellemzők |
|
|---|---|
|
Méretek (Szé / Ma / Mé): |
40 cm x 87.5 cm x 61 cm |
|
Szín: |
Fehér |
|
Magasság: |
87.5 cm |
|
Szélesség: |
40 cm |
|
Mélység: |
61 cm |
|
Tömeg: |
60 kg |
|
Doboz tartalma: |
Használati útmutató |
|
Jogi megjegyzések: |
A jótállási szabályokra („garancia”) vonatkozó általános tájékoztatót a részletes termékoldal „Jótállási idő” rovatában találja. |
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1300f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 47 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 48 liter/ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 78 dB |
| Magasság: | 87,5 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Mélység | 61 cm |
