Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 44 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 45 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 78 dB |
| Magasság: | 87,5 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Mélység | 61 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
