Paraméterek
| Űrtartalom | 28 liter |
| Kijelző | Van |
| Automatikus program | Van |
| Grill teljesítmény | 1500 W |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Hőlégkeverés | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Méretek | 31 cm x 51,7 cm x 47,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.