Leírás
Max. teljesítmény: 5 W
Zajszint: 48 dB(A)
Sebességfokozatok: 3
Víztartály kapacitása: 370 ml
Különleges jellemzők: Hangulatvilágítás, 3 IN 1: léghűtés, párásító, légtisztító funkciók
Csatlakozás: 5V DC, 1,5A
Szélesség: 145 mm
Magasság: 150 mm
Mélység: 140 mm
Tömeg: 1.1 kg
Paraméterek
| Max. teljesítmény | 5 W |
| Zajszint | 48 dB(A) |
| Sebességfokozatok | 3 |
| Víztartály kapacitása | 370 ml |
| Különleges jellemzők | Hangulatvilágítás, 3 IN 1:léghűtés, párásító, légtisztító funkciók |
| Csatlakozás | 5V DC, 1,5A |
| Szélesség | 145 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Tömeg | 1.1 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.