Leírás
Világítás: LED
Freon mentes: IGEN
Teljesítmény: 5 W
Sebességfokozatok: 3
Víztartály: 750 ml
Töltés: USB-s töltés
Szélesség: 180 mm
Magasság: 180 mm
Mélység: 185 mm
Különleges jellemzők: Párásító, Légtisztító
Paraméterek
| Világítás | LED |
| Freon mentes | IGEN |
| Teljesítmény | 5 W |
| Sebességfokozatok | 3 |
| Víztartály | 750 ml |
| Töltés | USB-s töltés |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Mélység | 185 mm |
| Különleges jellemzők | Párásító, Légtisztító |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.