Leírás
- Képátló: 32" - 82cm
- Képarány: 16:9
- Panel típusa: VA
- Felbontás: 3840 x 2160 pixel ( 4K Ultra HD )
- Válaszidő: 4 ms (GTG)
- Ultra Slim hajlított design
- Statikus kontraszt arány: 3000:1
- Dinamikus kontrasztarány: 5000000:1
- Fényerő: 270 cd/m2
- Betekintési szög: 178 °
- Színmélység: 16,7 millió
- Képfrissítés: 60 Hz
- Szemkímélő üzemmód
- Felületkezelés: sRGB
- Állvány: dönthető, állítható magasságú, forgatható, pivot, levehető
- Csatlakozók: HDMI, USB, DisplayPort
- Extrák: 16:9-es képarány, ActiveShot (kép-a-képben funkció), PIP funkció, Magic Bright, Falra szerelhető, PBP funkció, 4K felbontás, Villódzásmentes, Free Sync
- Szín: fekete
- Méretei (talppal): Szélesség: 72,9 cm; Magasság: 53,4 cm; Mélység: 25 cm
- Súlya (talppal): 6,3 kg
Több képpont. Több lehetőség.
Szélesvásznú UHD-kijelző
A Full HD felbontás képpontjainak négyszeresét biztosító, 31,5”-es UJ59 nagyobb felületén a képek elképesztően élethű, UHD minőségben jelennek meg. Ez azt jelenti, hogy kevesebbet kell görgetni a dokumentumok és weboldalak megtekintéséhez, több ablak és eszköztár mellett kényelmesebb a munka, a fényképek, videók és játékok pedig a lenyűgöző 4K-s minőségben élvezhetők.
Több millió színárnyalat
Az UJ59 milliárdnyi színárnyalattal fantasztikusan élénk és élethű képeket képes megjeleníteni. Nagyobb pontosságának köszönhetően a színek természetesebbnek és valósághűnek hatnak, így az UJ59 ideális a fényképes, videós és grafikus alkalmazások használatához.
Játék szélesvásznú, 4K-s kijelzőn
A 31,5”-es UJ59 monitor kaput nyit a 4K-s, ténylegesen szélesvásznú játékok világára. A 8,3 millió képpont széles színpalettát és lenyűgözően éles képmegjelenítést biztosít, az UHD szélesebb látószöge pedig olyan izgalmas élményt tud nyújtani, amelybe csak belefeledkezni lehet.
Akadályok nélküli játék
Az AMD FreeSync szinkronizálja a videokártya és a monitor frissítési gyakoriságát, ezáltal csökkenti a kép szakadozását. A Low Input Lag mód pedig minimalizálja a késést az egér, a billentyűzet vagy a botkormány, illetve a képernyő válaszideje között, ami akadozásmentes játékélményt biztosít.
Játék mód
A Játék mód azonnal optimalizálja a kijelző kontrasztját, így igazi versenyelőnyt biztosít a pályán. A Játék mód az egyes jelenetekben felerősíti a kontrasztot, hogy a sötétebb területek is jobban látszanak – így az ellenfél számára nincs menekvés.
Zökkenőmentes képjavítás
A Samsung UHD-s képjavítási technológiája a jelelemzéssel és a részletek felerősítésével fennakadás nélkül alakítja át az SD, HD és Full HD tartalmat, és megközelítőleg UHD szintű képminőséget biztosít.
Multitasking könnyedén
A Picture-by-Picture (PBP) funkcióval két eszközt lehet csatlakoztatni a monitorhoz, a képminőség megőrzése mellett. A kép-a-képben (Picture-in-Picture, PIP) funkcióval pedig a második forrás képe legfeljebb a képernyő 25%-ig kicsinyíthető le, és bárhová áthelyezhető.
Vékony keret
A képernyő vékony, matt fekete kerete minden íróasztalon stílusos megjelenést kölcsönöz az UJ59 monitornak. Y alakú, kifinomult, fémes tapintású állványa pedig stabil rögzítést biztosít.
Specifikációk
Specifikációk:Állvány Dönthetőség: -2°~15
Betekintési szög: 178°/178°
Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet: Van
Csatlakozó - DisplayPort: 1db
Csatlakozó - HDMI 1.4: 1db
Csatlakozó - HDMI 2.0: 1db
Felbontás típus: 3840 x 2160 (4K)
FreeSync támogatás: Igen
Hangszóró: Nincs
Háttérvilágítás: LED
Képarány: 16:9
Képfrissítés: 60Hz
Készülékház szín: Fekete
Kijelző bevonat: Matt
Kijelző méret: 32"
Kontrasztarány: 3000:1
Maximum fényerő: 225 cd/m2
Méret:
Méret talppal: 729.5 x 534.5 x 250.5 mm
Méret talp nélkül: 729.5 x 427.8 x 56.4 mm
Csomag mérete: 792.0 x 157.0 x 491.0 mm
Panel típusa: VA
Pixelméret: 0.182 mm
Pixelsűrűség: 139 ppi
Súly:
6,3 kg (állvánnyal)
8,4 kg (dobozával)
Színmélység: 10 bit
Színtér megjelenítés: sRGB / AdobeRGB
Színtérlefedettség: 102% Adobe RGB, 138% sRGB, 97% NTSC
Válaszidő: 4 ms
VESA rögzítés: 100x100
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Fényerő | 270 cd/㎡ |
| Freesync | Van |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Nincs |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 60 Hz |
| Kontraszt arány | 3000:1 |
| Sorozat: | Besorolás nélküli |
| Válaszidő | 4 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Szín | Fekete |
| Méret: | 81 cm (32") |
| Magasság: | 53,4 cm |
| Szélesség: | 73 cm |
| Mélység | 25 cm |
