Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 0.59 kWh / ciklus |
| Vízfogyasztás | 45 liter/ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 56 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 78 dB |
| Méretek: | 89 cm x 40 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
