Leírás
| ípus | LED monitor |
| Panel típusa | VA |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 34 inch |
| Képarány | 21:9 |
| Felbontás | 3440 x 1440 |
| Válaszidő | 4 ms |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 3000:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T tuner | Nincs |
| DVB-C tuner | Nincs |
Hang |
|
| Hangszóró | Nincs |
Kommunikációs csatornák |
|
| Csatlakozók |
HDMI DisplayPort Fejhallgató |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 82.8 cm |
| Magasság (talppal) | 47 cm |
| Mélység (talppal) | 24.2 cm |
| Tömeg (talppal) | 6.9 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | |
| Fogyasztás | 35 W |
További tulajdonságok |
|
| AMD FreeSync támogatás | Van |
| Nvidia G-Sync támogatás | Nincs |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
Gyártó: Samsung
Modell: S34J550WQU
Leírás:
Gördülékeny multi-tasking
Az ultraszéles 34"-es kijelzővel rendelkező 21:9 arányú, WQHD felbontással rendelkező SJ55W elegendő munkafelületet biztosít az Ön számára, hogy kényelmesen végezhessen multi-tasking feladatokat, mindezt egyetlen képernyőn. Akár dokumentumai szerkesztésén dolgozik, akár játszik vagy filmeket néz, minden tartalmat kimagasló, WQHD minőségben élvezhet.
WQHD képminőség
A 3440x1440 pixeles felbontásnak köszönhetően - amely 2.4-szer nagyobb feltonást jelent, mint a Full HD felbontás -, az SJ55W borotvaéles képminőséget biztosít. Az extra pixeleknek köszönhetően pedig, egyszerre nagyobb felületet láthat a weboldalakból és dokumentumaiból egyszerre, anélkül, hogy sokat kellene görgetni vagy zoomolnia az egérrel.
PBP/PIP
A Picture-by-Picture (PBP) funkcióval egyszerre két bemenő jelet is képes megjeleníteni egymás mellett, natív felbontás mellett. A Picture-in-Picture (PIP) funkció pedig lehetővé teszi a második forrás átméretezését a képernyő legfeljebb 25% -ára, amelyet bárhova pozicionálhat a képernyőn.
Stílusos és praktikus
Az SJ55W vékony panelja, elegáns Y-alakú talpa, és metálos kávája minőséget és stílust kölcsönöz otthonának vagy munkahelyének. A VESA-kompatibilis falra szerelhetőséggel precízen rögzíthető a falra, míg a Display Port és HDMI-csatlakozóknak köszönhetően számos csatlakozási lehetőséget nyújt - így az SJ55W monitor legalább annyira praktikus, mint amennyire stílusos.
Akadályok nélküli játék
Az AMD FreeSync szinkronizálja a videokártya és a monitor frissítési gyakoriságát, ezáltal csökkenti a kép szakadozását. A Low Input Lag mód pedig minimalizálja a késést az egér, a billentyűzet vagy a botkormány, illetve a képernyő válaszideje között, ami akadozásmentes játékélményt biztosít.
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 3440 x 1440 pixel (Wide Quad HD) |
| Fényerő | 300 cd/㎡ |
| Freesync | Van |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Nincs |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 21:9 |
| Képernyőfrissítés | 60 Hz |
| Kontraszt arány | 3000:1 |
| Válaszidő | 4 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Szín | Fekete |
| Méret: | 86 cm (34") |
