Leírás
Minden szögből a legjobb látványt nyújtja
Az SH85 ideális választás bármely professzionális munkakörnyezet számára. PLS paneljét három oldalról nem határolják keretek;
A Full HD-nál 1,7-szer magasabb értékű pixel opacitásnak köszönhetően pedig a szövegek és a képek bármely szögből tekintve kiváló minőségűnek látszanak.
Az SH85 monitor WQHD felbontásának köszönhetően a Full HD-nál 1,7-szer magasabb értékű pixel opacitással bír.
Ennek köszönhetően nem kell aggódnod, hogy romlik a képminőség, ráadásul egyszerre akár több dokumentumot vagy weboldalt tudsz kényelmesen böngészni, nagyítás, vagy görgetés nélkül.
A C-típusú USB port segítségével, egy egyszerű kábellel bármilyen eszköz esetében könnyebbé válik a töltés, az adat és a DisplayPort jelek közvetítése.
Az Easy Setting Box lehetővé teszi a kijelző tetszés szerinti felosztását.
Picture-by-Picture (PBP) módja garantálja, hogy két különböző forrásból érkező tartalmat is meg lehessen jeleníteni a képminőség romlása nélkül, így segít megbirkózni a multi-tasking környezet kihívásaival.
Az SH85 láncba fűzött funkciójával lehetővé válik egyszerre több monitor összekapcsolása, és az alkalmazott beállítások másolása.
A képernyőn az aktív tartalmat így egy másik monitoron is megjelenítheted, ugyanazzal a QHD felbontással. Innentől kezdve a konferenciabeszélgetések előkészítése már nem fog kihívást jelenteni.
A kékfény-kibocsátás csökkentésével – amely jobban stimulálja a retinát, mint bármely más szín –
a szemkímélő üzemmód csökkenti a szem fáradását, ezzel is növelve a produktivitást.
A Flicker Free technológia megóvja szemed a vibrálás okozta igénybevételtől, így kényelmesebbé teszi az olvasást.
Könnyen dönthető, forgatható, magassága tetszés szerint állítható.
A VESA szabványnak megfelelve a falra is könnyen felszerelhető.
Masszív felépítése letisztult, fekete dizájnnal párosul, amely tökéletesen belesimul bármilyen irodai vagy személyes környezetbe.
Az SH85 gyártásához környezetbarát, újrahasznosított műanyagot tartalmazó, PVC-mentes anyagokat használnak, a kiegészítők csomagolását pedig a cukornád rostjából állítják elő.
Általános jellemzők Kijelző Csatlakozás Speciális funkciók Ergonómia
Leírás
Még több részlet, még több hely
C-típusú USB az egyszerűbb kapcsolat érdekében
Multi-tasking könnyedén
Kiterjesztés és másolás láncba fűzött eszközökkel
Tartós kényelem a szemnek
Lenyűgöző ergonómia egy profi igényeihez mérten
Környezetbarát alapanyagok
Részletek
Termékcsalád: Home & Office
Technológia: Eye Saver Mode
Energia fogyasztás: 38 W
Szabványok: 16:9
Súly: 6.4 kg
Hosszúság: 540.4 mm
Szélesség: 236 mm
Magasság: 523.1 mm
Energiafogyasztás: 1000 óra / 38 kWh
Energiahatékonysági osztály: G energiaosztály
Szín: Fekete
Átmérő: 24 inch
Kijelző technológiája: LED
Felbontás típus: QHD
Optimális felbontás: 2560 x 1440
Képarány: 16:9
Képernyő formátum: Klasszikus
Fényerő: 300 cd/m²
Válaszidő: 5 ms
Látószög Vízszintes/Függőleges: 178 / 178 Fok
Jellemző kontraszt: 1000000:1
Dinamikus kontraszt: 1000:1
Maximális frissítési frekvencia: 60 Hz
Színek száma: 16.7 M
Video portok: 2 x USB 3.0 az oldalán
HDMI
Display Port
2 x USB
Picture in picture (PIP)
Flicker Free
FreeSync
MagicBright
Falra szerelés: Igen
Forgás: Igen
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 2560 x 1440 pixel (WQHD) |
| Fényerő | 300 cd/㎡ |
| Freesync | Van |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Nincs |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 60 Hz |
| Kontraszt arány | 1000:1 |
| Sorozat: | Besorolás nélküli |
| Válaszidő | 5 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Szín | Fekete |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Magasság: | 52,3 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 23,6 cm |
