Leírás
Teljesítmény és fogyasztás
- Energiah atékonysági osztály: D
- Energiafogyasztás 24 óra alatt: 0,619 kWh / 24h
- Energiafogyasztás évente: 226 kWh/a
- Klímaosztály: SN-T
- Zajszint: 35 dB
- Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátási osztály: B
- Teljesítményigén y: 1,4 A 183 W
- Feszültség: 220-240 V ~
- Frekvencia: 50-60 Hz
- Vezérlés : 2,4 színes TFT-kijelző, Touch & Swipe kijelző
- Hőmérsékleti zónák száma: 3
- Szabályozható hűtőkörök száma: 2
- Hőmérsékletjelző: hűtő-, fagyasztórész & BioFresh-rekesz
- SuperCool: a készüléken és alkalmazáson keresztül beállítható
- SuperFrost: a készüléken és alkalmazáson keresztül beállítható
- Hűtési ajtóriasztás: a készüléken és alkalmazáson keresztül beállítható
- Fagyasztási ajtóriasztás: a készüléken és alkalmazáson keresztül beállítható
- BottleTimer: alk almazáson keresztül beállítható
- NightMode: alkal mazáson keresztül beállítható
- Kijelzőzár: a készüléken beállítható
- SmartDeviceBox: utólag beszerelhető
- Hűtőrész beállítható hőmérséklet-tartománya: +3 °C és +9 °C között
- Nedvességszabályozás : DuoCooling
- Hűtőrekesz klíma zónái: Fruit & Vegetable rekesz / Meat & Dairy rekesz
- BioFresh rekeszek száma: 2
- teleszkópos sínen kihúzható
- A leolvasztás folyamata: automatikus
- FreshAir -szűrő: szelepben
- Hűtőrész fiókkihúzó rendszere: részben kihúzható teleszkópos sínek
- Belső világítás, hűtőrész: LED-mennyezetvilágítás < /li>
- Hűtőrész rakodófelületek száma: 4, 3 állítható magasságú
- Palacktároló: 1
- Konzervtárolók száma_ 2
- Tojástartó
- Ajtórögzítő: Palack- és konzervtároló
- Magasságban állítható ajtópolcok: fokozatosan állítható
- Hőmérsé kleti tartomány fagyasztórész: -15 °C és -26 °C között
- Hűtőtechnológia: No Frost
- Fagyasztórekesz helyzete: lent
- A leolvasztás folyamata: automatikus
- GS szerinti fagyasztókapacitás 24 h: 10 kg / 24h
- Fiókok a fagyasztórészben: 3
- FrostSafe : teljesen zárt fiókok átlátszó előlappal
- Fagyasztórész fiókkihúzó rendszere: fiók biztonsági üveglapon
- VarioSpace
- J gkockatartó
- Jégkockatartók száma: 1
- Csillagjelzés: 4
- GS szerinti tárolási idő hiba esetén: 20 h
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 226 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 258 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 103 liter |
| Teljes kapacitás | 361 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 201,5 cm |
| Szélesség: | 59,7 cm |
| Mélység | 67,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
