Leírás
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 97 cm |
| Képátló (inch) | 39 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | HD Ready |
| Felbontás | 1366 x 768 pixel |
| Betekintési szög | 176 ° |
| Válaszidő | 8.5 ms |
| Fényerő | 200 cd/m2 |
| Dinamikus kontraszt | 5000:1 |
3D megjelenítés |
|
| 3D Tv | Nem |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Nincs |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Nincs |
| DVB-S2 | Nincs |
| Teletext | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Nincs |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| HDMI-CEC támogatás | Nincs |
| DLNA támogatás | Nincs |
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Nincs |
| Csatlakozók |
HDMI Scart PC Komponens USB csatlakozó Koaxiális hang kimenet Fejhallgató csatlakozó CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 88.5 cm |
| Magasság (talppal) | 57 cm |
| Mélység (talppal) | 23 cm |
| Tömeg (talppal) | 9.2 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 70 W |
| Energiaosztály (2021-ig) | A |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | 1 db |
| USB portok száma | 1 db |
HD Ready LED LCD televízió
- 99 cm-es képátló
- 1366x768p HD Ready felbontás
- 4:3/16:9-es képformátum
- A Energiaosztály
- 70 W
- Tuner: DVB-C, DVB-T
- Digitális földfelszíni adások vétele (egy antenna csatlakoztatása segítségével a készülék további eszköz nélkül is képes a 7 alapcsatorna fogására)
- Hang: 2x10 W kimeneti teljesítmény
- Csatlakozók: 3 db HDMI, Scart, USB, F típusú antenna, Általános interfész plusz (CI+), Digitális audiokimenet (optikai), vAudiobemenet (VGA/DVI), Fejhallgató-kimenet Szervizcsatlakozó, Műholdas csatlakozó VGA PC-bemenet
- Tápellátás: 220 - 240 V AC, 50/60 Hz
- Tartozékok: Távvezérlő, Asztali állvány, Hálózati tápkábel
- Méretek állvánnyal: Mé: 14 cm, Ma: 59,2 cm, Szé: 99,5 cm
Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (20W) |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 97 cm (39") |
| Smart | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
