Leírás
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 81 cm |
| Képátló (inch) | 32 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | HD Ready |
| Felbontás | 1366 x 768 pixel |
| Betekintési szög | 170 ° |
| Válaszidő | 6.5 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Dinamikus kontraszt | 1000:1 |
3D megjelenítés |
|
| 3D Tv | Nem |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Nincs |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Nincs |
| DVB-S2 | Nincs |
| Teletext | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Nincs |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| DLNA támogatás | Nincs |
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Nincs |
| Csatlakozók |
HDMI Scart PC Kompozit USB csatlakozó Koaxiális hang kimenet Fejhallgató csatlakozó |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 73.4 cm |
| Magasság (talppal) | 47.5 cm |
| Mélység (talppal) | 20.6 cm |
| Tömeg (talppal) | 6.1 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 56 W |
| Energiaosztály (2021-ig) | A |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | 1 db |
| USB portok száma | 1 db |
Gyártó: Smart Tech
Modell: LE-32D7
Tulajdonságok:
- Képernyő típusa: LED
- Képátló: 32 (81 cm)
- Képarány: 16:9
- HD felbontás: HD Ready
- Felbontás: 1366×768 pixel
- Kontraszt: 1000:1
- Fényerő: 250 cd/m2
- Válaszidő: 6.5 ms
- Távirányító: igen
- Internet: nincs
- Tulajdonságok: MPEG-1 layer1 B/G, D/K, I, NICAM, DVB-T/C, Teletext (Europe), MPEG-5 (UK), EPG, LCN, Subtitle
- Csatlakozók: AV IN, YUV, USB, VGA (D-Sub15pin) PC Audio In, SCART, COAXIAL, HDMI, Fejhallgató
Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (10W) |
| HDR | Nincs |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 81 cm (32") |
| Smart | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.