Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 2560 x 1440 pixel (WQHD) |
| Fényerő | 250 cd/㎡ |
| Freesync | Van |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Van |
| Ívelt képernyő | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 144 Hz |
| Kontraszt arány | 2500:1 |
| Válaszidő | 1 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Szín | Fekete |
| Méret: | 81 cm (32") |
| Magasság: | 53,4 cm |
| Szélesség: | 71,3 cm |
| Mélység | 27,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
