Leírás
Samsung LC27G55TQWR Ívelt Gaming monitor, VA, WQHD, 1ms, 144Hz, FreeSync, DP, HDMI, Fekete
Szárnyald túl!
Optimális ív. Teljes elmélyülés.
Élénk jelenetek vesznek körül. A mindent átfogó 1000R kijelző kitölti a perifériás látásodnak minden részét, és közvetlenül a karaktered cipőjébe repít. Tapasztald meg a játék minden eddiginél izgalmasabb szintjét!
Ultra WQHD
Határokat feszegető grafika. Az Ultra-WQHD hatalmas, átfogó képet nyújt a játék világáról, valódi életszerű részletekkel.
Már a puszta mérete tiszta elmélyülést nyújt - kiküszöböli a zavaró középső keretet és a rendetlen kábeleket a kettős monitoros rendszerhez képest.
144Hz frissítési ráta
Készülj fel az ellenségek, késés és elmosódás leküzdésére! Az ultragyors, 144 Hz-es frissítési ráta még a legizgalmasabb jeleneteket és a szupergyors képeket is képes kezelni.
1 ms válaszidő
Minden mozdulat számít az 1 ms-os válaszidővel. Vesd rá magad az ellenségre azonnal, ahogy meglátod őket és maradj a toppon precíz egérmozgásokkal!
A képernyőn belüli teljesítményed legyen olyan gyors, mint a valós reflexeid!
AMD FreeSync Premium
Zökkenőmentes játékmenet. Az AMD FreeSync Premium adaptív szinkronizációs technológiával rendelkezik, amely csökkenti a kép szakadását, akadozását és a bemeneti késést.
Az alacsony képkocka-kompenzáció biztosítja, hogy minden jelenet zökkenőmentesen legyen.
Igazán valósághű HDR
Bámulatos grafika HDR10-zel. Az árnyalatok kaleidoszkópja minden eddiginél élénkebben hívja életre a játékjeleneteket.
Fedezd fel az árnyékokban rejlő titkokat, mély sötét feketékkel, ragyogó fehérekkel és kiemelkedően részletes felbontással!
Általános jellemzők
Termékcsalád: Gaming
Technológia: HDR
Flicker Free
AMD FreeSync™
Black Equalizer
Off Timer Plus
Low Input Lag Mode
Eye Saver Mode
Képernyőméret-optimalizáló
Frissítési arány optimalizáló
Super Arena Gaming UX
Energia fogyasztás: 48 W
Súly: 4.5 kg
Hosszúság: 616.6 mm
Szélesség: 272.6 mm
Magasság: 477.4 mm
Energiafogyasztás / 1000 óra: 25 kWh
Energiahatékonysági osztály: F energiaosztály
Szín: Fekete
Kijelző
Átmérő: 27 inch
Kijelző technológiája: LED
VA
Felbontás típus: WQHD
Optimális felbontás: 2560 x 1440
Háttérvilágítás típus: LED
Képarány: 16:9
Képernyő formátum: Wide
Kijelző felületének típusa: Tükröződésmentes
Fényerő: 250 cd/m²
Válaszidő: 1 ms
Látószög Vízszintes/Függőleges: 178°/178°
Jellemző kontraszt: 2500:1
Dinamikus kontraszt: Mega ∞ DCR
Maximális frissítési frekvencia: 144 Hz
Színek száma: 16.7 M
Csatlakozás
Video portok: 1 x HDMI
1 x DisplayPort
Audio portok: 1 x audio out
Felszerelések
Speciális funkciók: Ívelt képernyő
Ergonómia
Kensington Lock
Falra szerelés: VESA 75 x 75 mm
Csomag tartalma: 1 x HDMI kábel
1 x Tápkábel
1 x Monitor
Ergonómia
Dönthető: -2° +18°
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 2560 x 1440 pixel (WQHD) |
| Fényerő | 250 cd/㎡ |
| Freesync | Van |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Van |
| Ívelt képernyő | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 144 Hz |
| Kontraszt arány | 2500:1 |
| Sorozat: | G5 |
| Válaszidő | 1 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Szín | Fekete |
| Méret: | 69 cm (27") |
| Magasság: | 47,7 cm |
| Szélesség: | 61,6 cm |
| Mélység | 27,2 cm |
