Leírás
Alapvető specifikációk:
- Szín: fehér
- Centrifugálási sebesség (RPM): 1400 ford./perc
- Energia besorolás: D
- Terhelhetőség (mosás): 8 kg
- Telepítés:
- Doboz tartalma:
- - Logik L814WM20 8 kg 1400 centrifugás mosógép
- Bevezető tömlő
- Használati füzet - Méretek- Kulcs
- - 845 x 595 x 515 mm (Ma x SZ x Mé)
- 33,5 x 23,6 x 20,8 hüvelyk (Ma x Szé x Mé) - Bemélyedés méretei: 850 x 600 x 530 mm (Ma x SZ x Mé)
- Dobozos méretek: 881 x 641 x 577 mm (Ma x Szé x Mé)
- Súly: 62,5 kg
- Dobozos súly: 65 kg
Jellemzők:
- Változó pörgés: igen
- Centrifugálási stabilitás: Igen
- Centrifugálás után megmaradt víz: 53%
- Betöltés:
- - Elölről rakható
- Balra csuklópántos
Vezérlők:
- Kijelző típusa: LED képernyő
- Programválasztó: Tárcsázó és gombok
- Késleltetett időzítő: Igen, 24 óra
- Hátralévő idő jelzője: Igen
Áttekintés:
- típus: Szabadon álló mosógép
- Szín: fehér
Teljesítmény:
- Kapacitás: 8 kg
- Energia besorolás: D
- Mosási teljesítmény: A
- Az öblítés hatékonysága: 5 g/kg
- Éves energiafogyasztás: 194 kWh
- Éves vízfogyasztás: 10224 liter
- Fogyasztás ciklusonként: 1,15 kWh
- Energiafogyasztás ciklusonként: 0,72 kWh
- Vízfogyasztás ciklusonként: 48 liter
- Spin teljesítmény: B
- Maximális centrifugálási sebesség: 1400 ford./perc
- Zajszint (mosás): 58 dB(A)
- Zajszint (pörgés): 78 dB(A)
- Légi akusztikai zajkibocsátási osztály: C
Mosási programok:
- Változó hőmérséklet: Igen
- Programok száma: 15
- Mosóprogramok:
- - Allergiabiztos
- Blúzok / ingek
- Eco pamut
- Pamut PW
- Pamut 90°C
- Napi 60
- Finom/kézi mosás
- Könnyű kezelhetőség
- Eco 20°C
- Keverés 30°C
- Rapid 15
- Öblítés
- Centrifugálás
- Sportruházat
- Gyapjú - Mosási funkciók:
- - Antiallergén
- Extra öblítés
- Könnyű vasalás
- Nincs centrifugálás
- Előmosás
- Gyorsmosás
Mosási idők:
- 60°-os mosási idő: 235 perc
- 40°-os mosási idő: 135 perc
- 30°-os mosási idő: 120 perc
- 20°-os mosási idő: 96 perc
- Gyors mosási idő: 15 perc 2 kg-hoz
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 194 kWh / 100Ciklus |
| Vízfogyasztás | 48 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 58 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 78 dB |
| Magasság: | 84,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 51,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
