Paraméterek
| Szárítási kapacitás | 5 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 75 dB |
| Méretek: | 84,7 cm x 59,7 cm x 57,5 cm |
| Energiafogyasztás | 325 kWh/100 ciklus(mosás+szárítás), 52 kWh/100 ciklus(csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 67 liter/ciklus(mosás+szárítás), 41 liter/ciklus(csak mosás) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
