Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 54 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 43 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 75 dB |
| Különleges jellemzők | ProSteam, ProSense, LED kijelző |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 55 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
