Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 54 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 43 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 62 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 75 dB |
| Méretek: | 84,7 cm x 59,7 cm x 57,6 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
