Leírás
HM01 MIKROHULLÁMÚ KUMTEL
20 LITER Kapacitás
700 Watt
5 fokozat Teljesítménybeállítások
Stílusos fogantyú nyitott ajtó
fehér Könnyen tisztítható Belső üreg
Mechanikus kezelőpanel
Könnyű leolvasztás
Állítható főzési időzítő
Termékméret: 30x41x23 cm
Kiváló minőségű
erős üveg
fekete
Paraméterek
| Űrtartalom | 20 liter |
| Kijelző | Nincs |
| Szín | Fekete |
| Automatikus program | Nincs |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 700 W |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Grill funkciók | Nincs |
| Magasság: | 23 cm |
| Szélesség: | 41 cm |
| Mélység | 30 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.