Leírás
Áttekintés:
Energiahatékonysági minősítés: E
Alkalmas melléképületeknek: Nem
Teljes tárolási kapacitás: 486 liter
Zajszint: 39 dB(A)
Szín: Inox ujjlenyomat-mentes felülettel
Klíma osztály: SN -
Hűtő/fagyasztó konfiguráció:
- Hűtőszekrény teteje
- Fagyasztó alsó része
Optimális környezeti hőmérséklet tartomány: 10-43 °C
Az ajtókilincs típusa: Integrált
Zajkibocsátási osztály: C
Hűtőszekrény tárolási térfogata: 321 liter
Fagyasztó tárolási térfogata: 165 liter
Hűtő funkciók:
Hűtőszekrény automatikus leolvasztás: Igen
Gyors hűtés funkció: Nem
Légáramú hűtés: Igen
Környezeti:HFC mentes: Igen
CFC mentes: Igen
Hűtő belső:
Az ajtórekeszek száma: 6
Belső világítás: :LED
Polcok száma: 2
Saláta ropogósok száma: 2
Állítható polcok: Igen
Fagyasztó belső:
Átlátszó fiókelőlapok: Igen
Rekeszek:
- Fiókok x 5
- Polcok x 1
Jégkészítő létesítmény: Belső jégadagoló
Belső világítás: Nem
Adagolók:
Vízvezetékes: Nem
Vízadagoló: Állóvíz
Víztartály kapacitása: 3 liter
Kezelőszervek:
Termosztát: Iker
Vezérlők: Belső gombos kezelőszervek
Digitális kijelző:
LED:
- Hűtőszekrény hőmérséklet
- Fagyasztó hőmérséklet
Biztonsági tulajdonságok:
Hőmérséklet figyelmeztetés: Vizuális
Nyitott ajtó figyelmeztetés: Hallható
Fagyasztó funkciói:
Leolvasztás: Total No Frost
Gyorsfagyasztás funkció: Igen
Áramkimaradás biztonságos tárolási ideje: 10,8 óra
Fagyasztó csillagos minősítése: ****
Fagyasztási kapacitás: 8,7 kg / 24 óra
Telepítés:
Megfordítható ajtó: Nem
Méretek: 1790 x 840 x 690 mm (Ma x Szé x Mé)
Bemélyedés méretei: 1790 x 840 x 690 mm (Ma x Szé x Mé)
Súly: 100 kg
Lapos hátú kivitel: Igen
Hátsó panel anyaga: Fém
Méretek ajtó nélkül: 1790 x 840 x 626 mm (Ma x Szé x Mé)
Ajánlott beépítési hely- 25 mm oldalra- 50 mm hátul
Paraméterek
| Stílus | Francia |
| Vízadagoló | Igen |
| vízellátás | Belső tartály |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 305 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 321 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 165 liter |
| Teljes kapacitás | 486 liter |
| Méretek: | 179 cm x 84 cm x 69 cm |
| Víz adagoló | Van |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 179 cm |
| Szélesség: | 84 cm |
| Mélység | 69 cm |
