Leírás
Termék típusa: Hűtőszekrény
Építési típus: beépített integrált
Magasság [cm]: 122,5
szélesség [cm]: 54.5
Mélység [cm]: 54
Az ajtóütköző cserélhető: Igen
Belső világítás: Igen
0° - zóna: nem
Bútorajtó rögzítés: Ünnepi ajtótechnika
Integrált fagyasztórekesz: nem
Niche magassága [cm]: 122
Használható tartalom [l]: 200
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 101 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 200 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Teljes kapacitás | 200 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Csúszóvasalatos (Sliding hinge) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 38 dB |
| Magasság: | 122,5 cm |
| Szélesség: | 54,5 cm |
| Mélység | 54 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
