Paraméterek
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Vezérlés | Érintőgombos |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Plusz funkciók | Gyerekzár, Időzítő |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Magasság: | 5,8 cm |
| Szélesség: | 56 cm |
| Mélység | 49 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.