Leírás
Műszaki jellemzők:
Terméktípus: Beépített tűzhely szett
Típus: Beépített készülék
kormányzás: elektronikus
sütő:
Integrált tisztítórendszer: minden oldalról katalitikus
Sütők száma: 1
Sütőlapok száma: 2
Oldalsínek/fiókok: Oldalsínek
A belső világítás helye: Felett
A sütő hasznos térfogata: 69 liter
főzőlap:
Önálló főzőlap: Nem
Főzőzónák száma: 4
Főzőlap anyaga: SCHOTT CERAN®
Az 1. főzőzóna méretei: 180 mm
Az 1. főzőzóna helye: Bal első
1. főzőzóna típusa: Sugárzó fűtőtest, dupla főzőzóna
Az 1. főzőzóna teljesítménye: 1,7 kW
A 2. főzőzóna helye: Bal hátsó
2. főzőzóna típusa: Sugárzó fűtőberendezések
A 2. főzőzóna méretei: 145 mm
A 2. főzőzóna teljesítménye: 1,2 kW
A 3. főzőzóna helye: Jobb hátsó
3. főzőzóna típusa: Sugárzó fűtőberendezések
A 3. főzőzóna méretei: 180 mm
A 3. főzőzóna teljesítménye: 1,8 kW
A 4. főzőzóna helye: Jobb első
4. főzőzóna típusa: Sugárzó fűtőberendezések
A 4. főzőzóna méretei: 145 mm
A 4. főzőzóna teljesítménye: 1,2 kW
Főzőlap típusa: Elektromos főzőlap
felszerelés:
Üzemmódok:
Kiolvasztás, Felső + alsó sütés, Felső + alsó sütés + ventilátor, Alsó sütés + ventilátor, Grill, Dupla grill, Dupla grill + ventilátor, Forró levegő
Grill funkció: Igen
Forró levegő funkció: Igen
Kétoldalas hő: Igen
Behúzható sebességváltó gombok: Nem
Különleges jellemzők:
Recirkuláció: Igen
Leolvasztás funkció: Igen
Grill teljesítmény: 1400 watt
hőmérsékleti szintek: 50–270 °C
Kijelző/Vezérlés:
Vezérlők: forgógomb
integrált óra: Igen
Idővezérlés (időzítő): elektronikus
Maradékhő-jelző: Igen
Automatikus kikapcsolás: Igen
időzítő: Elektronikus óra
Hőmérséklet-szabályozás: elektronikus
Energiaellátás:
Biztosítás: 11,3 amper
frekvencia: 50 Hz
Általános jellemzők:
Méretek Minimum fülkeméret: 580 mm / 590 mm / 555 mm
Főzőlap szélessége: 590 mm
Szín (a gyártó szerint): Fekete/Rozsdamentes acél
Súly (a gyártó szerint): 37,7 kg
Súly: 37,7 kg
Minimális fülke szélesség: 580 mm
Minimális fülkemélység: 555 mm
Minimális fülkemagasság: 590 mm
Csatlakozókábel mellékelve: Igen
Csatlakozókábel hossza: 1600 mm
Szélesség: 595 mm
Magasság: 595 mm
mélység: 575 mm
Főzőlap magassága: 41 mm
Főzőlap mélysége: 520 mm
Gyártói cikkszám: 10803244
Energiafogyasztási információk:
Üzemmód: Hálózati működés
Energiahatékonysági skála: A+++ - D
Főzőkamrák száma: 1
Gyártó: SHARP
Modell neve / rendszáma:K-62D19IM0-EU
Energiahatékonysági index: 94.10
Energiahatékonysági osztály: A
Energiafogyasztás meleg/keringetett levegős standard programnál: 0,79 kWh
Energiafogyasztás Hagyományos Standard program: 0,87 kWh
A sütő hasznos térfogata: 69 liter
A készülék mérete (főzőkamra): Nagy
Általános energiaosztály EU: 4
EU színkód energiaosztály: RGB - 255 237 0
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 69 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Pult alá építhető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Sütő öntisztítás | Katalitikus |
| Teljesítmény: | 11,7 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Sütősín | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 56 cm |
