Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 114 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 97 liter |
| Belső fagyasztós | Igen |
| Fagyasztó kapacitás | 16 liter |
| Teljes kapacitás | 113 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 55 cm |
| Mélység | 58 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
