Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 102 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 230 liter |
| Teljes kapacitás | 230 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 40 dB |
| Magasság: | 142 cm |
| Szélesség: | 55 cm |
| Mélység | 55 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
