Leírás
Az Inventum IVR0821D egy pult alatti fagyasztó, 96 liter nettó űrtartalommal, amely ideális az összes élelmiszer rendezett tárolására.
Az Inventum IVR0821D előnyei
- E energiahatékonysági osztály az alacsonyabb energiafogyasztásért
- Három átlátszó fiók a rendezett tároláshoz
- Fagyasztókapacitás 5 kg/24 óra
- 82 cm-es fülkemérethez alkalmas
- Csupán 39 dB zajszint a csendes működésért
E energiahatékonysági osztály az alacsonyabb energiafogyasztásért
Az E energiaosztályú IVR0821D kevesebb energiát fogyaszt, ami alacsonyabb energiaköltségeket és környezetbarátabb működést eredményez.
Három átlátszó fiók a rendezett tároláshoz
A fagyasztó három átlátszó fiókkal rendelkezik, így könnyen rendszerezheted az élelmiszereket, és gyorsan láthatod, mi van raktáron.
Fagyasztókapacitás 5 kg/24 óra
24 óra alatt 5 kg fagyasztási kapacitással hatékonyan fagyaszthat friss termékeket, megőrizve azok ízét és tápértékét.
82 cm-es fülkemérethez alkalmas
Az IVR0821D egy 82 cm-es szabványos fülkemérethez készült, így tökéletesen illeszkedik a konyhapult alá.
Csupán 39 dB zajszint a csendes működésért
A mindössze 39 dB-es zajszinttel a fagyasztó csendesen működik, hozzájárulva a békés konyhai környezethez.
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 176 kWh / év |
| Belső fagyasztós | Igen |
| Fagyasztó kapacitás | 96 liter |
| Teljes kapacitás | 96 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Csúszóvasalatos (Sliding hinge) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 81,9 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 54,8 cm |
