Leírás
SpecifikációkIMC6272BK INVENTUM
Kapcsolat
- Kapcsolat értéke: 2880 Ny
- Csatlakozási feszültség: 220-240 V
- Frekvencia: 50/60 Hz
- Csatlakozó dugó mellékelve: Igen
Általános
- EAN: 8712876171754
- Mikrohullámú funkciók: Grill
- Vezérlés alkalmazáson keresztül: Nem
- Ajtópántok: Le
Művelet:
- Intelligens vezérlés: Nem
- Kijelző végrehajtása: Digitális
- Vezérlők típusa: Forgatógombok és érintőgombok
Kényelem:
- Belső világítás: Igen
Tervezés:
- Alapszín: Fekete
- Kereskedelmi színnév: Fekete
Tulajdonságok:
- Építési forma: Beépített
- Tartalomjegyzék: 72 literes
- Nettó tartalom összesen: 72 literes
- Mikrohullámú sütő típusa
- Kombinált mikrohullámú sütő
Méretek és súly:
- Kereskedelmi magasság: 60 cm
- Magasság: 596 mm
- Szélesség: 595 mm
- Mélység: 546 mm
- Minimális fülkemagasság: 585 mm
- Maximális fülkemagasság: 595 mm
- Minimális fülke szélesség: 560 mm
- Minimális fülkemélység: 550 mm
Teljesítmény és fogyasztás:
- Energiahatékonysági osztály: Egy
Programok és funkciók:
- Integrált tisztítórendszer: Nem
- Gőz funkció: Nem
- Leolvasztás funkció: Igen
- Pizza funkció: Nem
- Mikrohullámú: Igen
- Forró levegő: Igen
- Grill: Igen
Specifikációk:
- Időzítő: Igen
- Maximális mikrohullámú teljesítmény: 800 W
- Maximális grillteljesítmény: 880 Ny
- Lemezjátszó: Nem
- Beillesztési magasságok száma: 5
- Ajtó típusa: Csúszóajtó
Műszaki:
- Maximális hőmérséklet: 250 °C
- Minimum hőmérséklet: 30 °C
Kiegészítők:
- Menetrend: Igen
- Sütőlapok: Igen
Biztonság:
- Gyermekbiztonság: Igen
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Űrtartalom | 72 liter |
| Szín | Fekete |
| beépites tipusai | Pult alá építhető |
| Sütő öntisztítás | AquaClean |
| Teljesítmény: | 2,9 kW |
| Sütősín | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Különleges jellemzők | Mikrohullámú funkció |
| Magasság: | 59,6 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 54,6 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
