Leírás
| Tartalom | 72 liter | |
|---|---|---|
| Beillesztési szintek | 5, oldalsó állványokkal | |
| Mikrohullámú sütő beállításai | 5 | |
| Sütőprogramok | 10 | |
| Automatikus programok | 10 | |
| Kombinációs módok | 4 | |
| Leolvasztás funkció | Igen | |
| Előmelegítés funkció | Igen | |
| Hőmérséklet | 30°C és 250°C között | |
| Kijelző | digitális | |
| Időjelzés | 24 óra | |
| Időzítő | digitális | |
| Késleltetett indítás | igen, akár 24 óráig | |
| Művelet | érintőgombok, csúszka | |
| Gyerekzár | Igen | |
| Belső tér | könnyen tisztítható zománc | |
| Belső világítás | Igen | |
| Ajtó | szárnyas ajtó | |
| Ajtó 3 rétegű üveggel | Igen | |
| Kiegészítők | mély tepsi, rács | |
| Alváznak alkalmas | Igen |
Mikrohullámú sütő műszaki adatai
| Szín | fekete és rozsdamentes acél | |
|---|---|---|
| Méretek (hxszxd) | 595 x 595 x 565 mm | |
| Beépítési méretek (hxszxd) | 590 x 560 x 550 mm | |
| Belső méretek (hxszxd) | 370 x 420 x 480 mm | |
| Csatlakozási érték | 2880 watt | |
| Mikrohullámú teljesítmény | 800 watt | |
| Forró levegő teljesítmény | 1800 watt | |
| Erős grill | 1900 watt | |
| Alsó hőteljesítmény | 1000 watt | |
| Vezeték hossza | 150 cm |
Mikrohullámú programok
| Mikrohullámú | Igen | |
|---|---|---|
| Grill | Igen | |
| Forró levegő | Igen | |
| Mikrohullámú + meleg levegő | Igen | |
| Mikrohullámú + grill | Igen | |
| Mikrohullámú + grill + forró levegő | Igen | |
| Grill + forró levegő | Igen | |
| Dupla grill | Igen | |
| Dupla grill + forró levegő | Igen | |
| Alsó hő | Igen | |
| Alsó fűtés + felső fűtés | Igen | |
| Alsó fűtés + felső fűtés + meleg levegő | Igen | |
| Pizza | Igen | |
| Tészta kelés | Igen | |
| Leolvasztani | Igen |
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Űrtartalom | 72 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Pult alá építhető |
| Sütő öntisztítás | Nincs |
| Teljesítmény: | 2,9 kW |
| Sütősín | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Különleges jellemzők | 72 literes mikróhullámú sütő |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 56,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
