Paraméterek
| Űrtartalom | 32 liter |
| Kijelző | Van |
| Szín | Szürke |
| Automatikus program | Van |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Grill teljesítmény | 1100 W |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 1000 W |
| Hőlégkeverés | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 38,8 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 46,7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.