Leírás
Műszaki adatok:
Terméktípus: Hűtőszekrény-fagyasztó kombináció
Modell: Hűtőszekrény-fagyasztó kombináció
Telepítési típus: Beépített
Csillagok száma: 4
Hűtőrendszer: Kompresszor
Hűtőfolyadék: R600a
Hűtőrekesz:
Művelet: Mechanikai
Független hűtőkörök száma: 1
Leolvasztási folyamat a hűtőszekrényben: Igen
Hőmérsékleti zónák száma: 2
Antibakteriális ajtótömítések: Nem
Keringtető szellőzés: Igen
Hűtőfiókok száma: 1
Ajtórekeszek száma: 3
Magasságban állítható polcok száma a hűtőrekeszben: 4
Polcok száma a hűtőrekeszben: 4
0°C-os hűtőzóna a hosszabb eltarthatóságért: Nem
Gyorshűtési funkció: Igen
Fagyasztórekesz:
Helyezze be a fagyasztórekeszt: Alatt
Fagyasztórekeszek száma: 3
Nincs fagy: Igen
Végrehajtás:
Nedvességszűrő: Nem
Palacktartó: Igen
Vízcsatlakozás: Nem
Vízadagoló: Nem
Jégadagoló: Nem
Ajtóütköző: Felcserélhető
Ajtók száma: 2
Csuklópántrendszer: Tolóajtó
Belső világítás: Igen
Integrált Wi-Fi: Nem
Csatlakozás az alkalmazáshoz: Nem
Egyéb jellemzők: 1 zöldségtároló fiók, MaxiFresh technológia
Kijelző/Vezérlés:
Vezérlők: Nyomógombok
Bluetooth: Nem
Kijelző: Nem
Hűtőrekesz hőmérsékletkijelzője: Nem
Fagyasztórekesz hőmérséklet-kijelzője: Nem
Hőmérsékletben állítható hűtőrekesz: Igen
Állítható hőmérsékletű fagyasztórekesz: Nem
Hőmérsékletváltozás jel: Igen
Általános tulajdonságok:
Méretek (Sz x Ma x Mé): 54 cm × 177 cm × 54,5 cm
IKEA konyhákba alkalmas: Igen
Szín (gyártó szerint): Fehér
Minimális résméret: 56 cm / 177 cm / 55 cm
Szélesség: 54 cm
Magasság: 177 cm
Mélység: 54,5 cm
Minimális fülke szélesség: 56 cm
Minimális fülkemagasság: 177 cm
Minimális fülkemélység: 55 cm
Állítható lábak: Igen
Súly: 0
Gyártói cikkszám (MPN): IKV1788S
Energiafogyasztási adatok (EU 2017/1369):
Energiahatékonysági osztály (EU 2017/1369): E
EU Energiahatékonysági Skála (EU 2017/1369): AG
Zajkibocsátási osztály (EU 2017/1369): C
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 174 kWh/év |
| Hűtő kapcitás | 180 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 63 liter |
| Teljes kapacitás | 243 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Csúszóvasalatos (Sliding hinge) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 177 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 54,5 cm |
