Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 174 kWh/év |
| Hűtő kapcitás | 181 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 70 liter |
| Teljes kapacitás | 251 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Csúszóvasalatos (Sliding hinge) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 37 dB |
| Magasság: | 177 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 54,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
