Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 96 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 160 liter |
| Teljes kapacitás | 160 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 38 dB |
| Magasság: | 102 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 54,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
