Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 44 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 36 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 56 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Méretek: | 84 cm x 60 cm x 44 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
