Paraméterek
| Applikáció | Igen |
| Áramfogyasztás | 56 W |
| Beépített dekóderek | Dolby Digital Plus, Dolby ATMOS, Dolby True HD |
| Hangszórók száma | 8 |
| Hangteljesítmény | 330W |
| Lejátszható formátumok | AAC, MP3, WAV, OGG, FLAC, ALAC, AIFF |
| Mélynyomó csatlakoztatása | Vezeték nélküli |
| Különleges jellemzők | HDR10+, 4K videó átvitel, Q-Symphony, SmartThings App, Alexa, Spotify, |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.