Paraméterek
| Applikáció | Nem |
| Áramfogyasztás | 66 W |
| Beépített dekóderek | Dolby Digital, Dolby 5.1 |
| Hangszórók száma | 9 |
| Hangteljesítmény | 330W |
| Lejátszható formátumok | AAC, MP3, WAV, OGG, FLAC, AIFF |
| Mélynyomó csatlakoztatása | Vezeték nélküli |
| Különleges jellemzők | HDR10+, 4K videó átvitel, Q-Symphony, |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.