Leírás
Növelje élményét a 3D térhatású hang és a beépített középső hangszóró segítségével
|
|
Hang, amely körülölel
3D térhatású hang
| Az erő, ami a térhatású hang életre kelti. A Samsung Soundbar támogatja a DTS Virtual: X alkalmazást, amely újrateremti a hangot, hogy új magasságokba emelje és 3D-re fejlessze az hangzást. |
|
|
|
Extra basszus, nagyobb szenzációk Bass Boost
Ha a mélységet a maximális bemerülés érdekében fel akarja kapcsolni, aktiválja a Bass Boost módot a Soundbaron. A mellékelt mélynyomó az erőteljesebb, mélyebb basszust a következő szintre emeli, teljesebb hangsugárzással. |
|
|
Minden jelenethez optimalizált hang Adaptív hangzás
Felejtse el a "nem hallásból" származó visszatekeréseket. Élvezze a dinamikusan optimalizált hangot és a hangtisztaságot, bármit is nézzen, beleértve a sportot, játékokat, filmeket és más egyebeket. |
|
Halljon jobban, a kiválóbb játék teljesítményért Game Pro mód
Lépjen szintet a 3D-s irányított hanggal egyenesen a hangszórókból. Az Acoustic Beam® és az erős mélynyomók automatikusan szinkronizálják a hangot a képernyőn megjelenő művelettel, míg az áthallás törlése minimalizálja a zavaró tényezőket. |
|
Halljon jobban, a kiválóbb játék teljesítményért
Game Pro mód
Lépjen szintet a 3D-s irányított hanggal egyenesen a hangszórókból. Az Acoustic Beam® és az erős mélynyomók automatikusan szinkronizálják a hangot a képernyőn megjelenő művelettel, míg az áthallás törlése minimalizálja a zavaró tényezőket.
|
|
Paraméterek
| Applikáció | Nem |
| Áramfogyasztás | 68 W |
| Beépített dekóderek | Dolby Digital 5.1 |
| Hangszórók száma | 7 |
| Hangteljesítmény | 430W |
| Lejátszható formátumok | AAC, MP3, WAV, OGG, FLAC, AIFF |
| Mélynyomó csatlakoztatása | Vezeték nélküli |
| Különleges jellemzők | 4K videó átvitel: Nem, HDR: Nem, SmartThings App: Nem |