Paraméterek
| Applikáció | Nem |
| Áramfogyasztás | 70 W |
| Beépített dekóderek | Dolby Digital 2.1 |
| Hangszórók száma | 5 |
| Hangteljesítmény | 410W |
| Lejátszható formátumok | AAC, MP3, WAV, OGG, FLAC, AIFF |
| Mélynyomó csatlakoztatása | Vezeték nélküli |
| Különleges jellemzők | 4K videó átvitel: Nem, HDR: Nem, SmartThings App: Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.