Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 5 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 264 kWh / 100 ciklus (szárítással), 62 kWh / 100 ciklus (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 53 liter / ciklus (szárítással), 40 liter / ciklus (csak mosás) |
| Mosás közbeni zajszínt | 59 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Méretek: | 84 cm x 60 cm x 59 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
