Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 4 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 69 kWh / 100 ciklus (mosás) , 265 kWh / 100 ciklus (mosás+szárítás) |
| Vízfogyasztás | 34 Liter / ciklus (mosás) , 46 Liter / ciklus (mosás+szárítás) |
| Mosás közbeni zajszínt | 55 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Méretek: | 84 cm x 60 cm x 50 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
