Leírás
Mosógépek típusai: Elöltöltős mosógép, Hálózatra csatlakoztatható mosógép
Sorozat: Hoover H-WASH
Szín: Fehér
Lőrés színe: Fehér
Háztartás mérete: Alapos takarítás (5 főtől)
Energiacímke
Energiaosztály: HAS
Energiafogyasztás "Mosás": 49 kWh / 100 ciklus
Képesség: 9 kg
Öko program időtartama: 3:48 óra
Vízfogyasztás: 46 liter
Centrifugálási hatékonysági osztály: B.
Zajszint centrifugálás közben: 77 dB(A)
A zajszinteket (dB) illetően: A nagy autóforgalom zajával egyenértékű
Akusztikai emissziós osztály: C
Műszaki adatok
Centrifugálási sebesség: 1400 fordulat/perc
Dob térfogata: 58 liter
Kapcsolódás
Okosotthon: Wi-Fi, Bluetooth
Jellemzők
Funkció: Késleltetett indulás
Felszerelés: Méhsejt dob
Biztonság: Szivárgásmentes
Késleltetett idő: 24 óra
Rendelés: Egykaros választókapcsoló
Telepítés és anyagok
Dob anyaga: Rozsdamentes acél
Motor típusa: Inverter motor
Programok és opciók
Mosási program: Gőz
Méretek és súly
Magasság: 85 cm
Szélesség: 60 cm
Mélység: 54 cm
Súly: 63 kg
Egyéb jellemzők
Bemeneti feszültség: 220-240 V
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 49 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 46 liter/ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 77 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 58 cm |
