Leírás
Általános jellemzők:
Teherbírás: 7 kg
Maximális centrifugálási sebesség: 1300 fordulat/perc: Deklarált energiaosztály: A
Mosógép technológia
Automatikus mosószer/öblítő adagoló rendszer: Nem
Vízbiztonsági rendszer: (aquaStop-aquaLock)
Inverteres motortechnológia: Igen
Ciklus végét jelző időkijelzés: Igen
Méretek:
Hossz: 60,00 cm
Magasság: 85,00 cm
Mélység: 45,50 cm
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1300f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 38 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 41 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 45,5 cm |
| Energiafogyasztás | 38 kWh / 100 ciklus |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
