Leírás
PRO LINK
A LINK PRO a legátfogóbb mosási cikluskészlettel rendelkezik a ruhaápolás terén. Tökéletesen és könnyedén mossa ki kedvenc ruhadarabjait, biztosítva az anyagok és színek maximális ápolását. Számos fejlett és személyre szabott funkciót is kínál, amelyeket az életminőség javítása érdekében fejlesztettek ki. Különös figyelmet fordítunk a higiéniára: a LINK PRO dedikált programjaival segít fertőtleníteni ruháit.
Új inverteres motor
Az új inverteres motornak köszönhetően a teljesítmény megbízhatóbb és tartósabb lesz, így a piacon elérhető legmagasabb energiahatékonyságot éri el.
KG mód
A KG mód az a funkció, amely a program első 4 percében leméri a ruhákat, tudományos pontossággal beállítva a víz-, energia- és mosási ciklusidőket.
Maximális hatékonyság az A osztályban
Az új energiacímkének megfelelő A osztályú Hoover mosógép 51%-kal csökkenti a fogyasztást a G osztályúakhoz képest, így energiát takaríthat meg és óvhatja a környezetet.
Gőz funkció
Az Active Steam program csökkenti a ruhák gyűrődését, így könnyedén kivasalhatod a száraz darabokat. A Steam Refresh program a ciklus után gőzt bocsát ki, hogy puhábbá tegye a szálakat és kevesebb gyűrődést eredményezzen.
Nincs több vízpazarlás a mesterséges intelligenciának köszönhetően!
Tudtad, hogy a mesterséges intelligencia tökéletes szövetséges lehet a ruháid mosásához? A speciális AI Weight Sense funkcióval ez az új mosógép automatikusan beállítja az optimális paramétereket a kiválasztott mosási ciklushoz a ruhák által felszívott víz elemzésével, így tökéletesen mosott ruhákat kapsz vízpazarlás nélkül!
Műszaki adatok:
Főbb jellemzők:
Modell: HLPT476DAM5-S
Termékkód: 31020161
EAN-kód: 8059019093727
Gyártó: Candy Hoover Group Srl.
Teherbírás (kg): 7
Maximális centrifugálási sebesség (RPM): 1400
Betöltési típus: Felülről
Műszaki jellemzők:
Dedikált alkalmazás: Bekapcsolva
Kapcsolódás: Fejlett távirányító és extra tartalmak az alkalmazásban (Wi-Fi + BLUETOOTH®)
Kosár anyaga: Rozsdamentes acél
Ajtónyitás: Gyengéd érintés
Kosár térfogata: 46
Motor: BPM inverter
Elektronika: 6 számjegyű kijelző
Technológia: Minden egyben
Csatlakozó típusa: Schuko
Feszültség (V): 220-240
Programok és függvények:
Programok száma: 17
Gőz: Igen
Késleltetett indulás: Igen (akár 24 órán keresztül)
Esztétika:
Szín: Fehér
Gomb színe: Fekete
Teljesítmény és fogyasztás:
Energiahatékonysági osztály: C
Centrifugális hatékonysági osztály: B.
Súlyozott energiafogyasztás (100 ciklus, Eco 40-60): 45
Program időtartama névleges kapacitás: 3:28
Zaj a centrifugálási ciklusban: 79
Zajkibocsátási osztály: C
Vízfogyasztás: 42
Méretek:
Termék magassága (mm): 860
Termék szélessége (mm): 405
Teljes termékmélység (mm): 600
A csomagolt termék magassága (mm): 890
A csomagolt termék szélessége (mm): 480
A becsomagolt termék mélysége (mm): 650
Bruttó tömeg (kg): 59,5
Nettó tömeg (kg): 58
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 45 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 42 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 79 dB |
| Magasság: | 86 cm |
| Szélesség: | 41 cm |
| Mélység | 60 cm |
