Leírás
Mosógép típusok: Elöltöltős, intelligens mosógép
Listázva az idealo-n: 2023 óta
sorozat: Hoover H-WASH
Szín: fehér
Lőrés színe: fekete
háztartás mérete: nagy háztartás (5+ fő)
zajszint: normál
Energiacímke adatok
Energiahatékonysági osztály: Egy
Mosás energiafogyasztása: 46 kWh / 100 ciklus
Töltési mennyiség: 10 kg
Öko program időtartama: 3:59 óra
Vízfogyasztás: 51 liter
centrifugális hatékonysági osztály: B.
Centrifugálási ciklus hangereje: 78 dB(A)
Légi zajkibocsátási osztály: C
Műszaki adatok
max. centrifugálási sebesség: 1600 fordulat/perc
Dob térfogata: 62 liter
Okosotthon
Okosotthon: Bluetooth, Wi-Fi, alkalmazásvezérlés
Kényelem és biztonság
funkciók: Kezdési idő előzetes kiválasztása
Idő kiválasztása: 24 óra
Design és anyag
Dob anyaga: rozsdamentes acél
Motor típusa: Inverter motor
Programok és opciók
Mosási programok: Steam program
Méretek és súly
Magasság: 85 cm
Szélesség: 60 cm
mélység: 58 cm
Súly: 65 kg
Egyéb jellemzők
Bemeneti feszültség: 220–240 V
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1600f/p |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Energiafogyasztás | 46 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 51 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 78 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 58 cm |
