Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 195 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 122 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 53 liter |
| Teljes kapacitás | 175 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 143 cm |
| Szélesség: | 49,5 cm |
| Mélység | 56,2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
