Leírás
Műszaki jellemzők:
Terméktípus: mélyhűtő
Típus: szabadon álló
Általános jellemzők:
Méretek (Sz/M/Mé): 44,8 cm × 84,2 cm × 47,5 cm
Szélesség: 44,8 cm
Magasság: 84,2 cm
mélység: 47,5 cm
Szín (a gyártó szerint): Fehér
Súly: 24 kg
Szállítási terjedelem: mélyhűtő
Energiafogyasztási információk (EU 2017/1369):
Energiahatékonysági osztály (EU 2017/1369): E
EU Energiahatékonysági Skála (EU 2017/1369): AG
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon , és pult alá egyaránt |
| Energiafogyasztás | 156 kWh / év |
| Fagyasztó kapacitás | 61 liter |
| Zajszint | 38 dB |
| Magasság: | 84,5 cm |
| Szélesség: | 47,5 cm |
| Mélység | 44,6 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
